V. ULUSLARARASI
PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI
8 Nisan 2017
Duyurular
DUYURU: Tarafımıza Ulaşan Sorular

Sevgili Dostlar,

Her yıl olduğu gibi, Nisan'da Adana'da buluşma tarihi yaklaşırken, bu buluşmanın heyecanı da hepinizi, hepimizi sarmakta. 
Bu nedenle, her sene olduğu gibi, tarih yaklaşırken sizlerden farklı sosyal mecralar üzerinden sorular almaktayız. Bu heyecan, karnavalımıza nasıl sahip çıktığınızın ayrı bir göstergesidir. Hem heyecanınız, hem de sahiplenmeniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi göndermek isteriz.

Karnaval programı nasıl olacak, stantlar nerede ve nasıl kurulacak, ücretli mi olacak, .... gibi bir çok soru sormaktasınız.

Sevgili Dostlar,

Karnaval hazırlıkları son hızla devam etmekte olup, ilgili yerel kurum ve kuruluşların da katılımlarıyla, program oluşturulmaktadır. 
Program netleşince, en geç 25-30 Mart tarihlerinde sizlerle paylaşılacaktır. Tüm sorularınıza da bu duyurularımızla cevap vereceğiz. 
Bunun dışında, bizlere ulaşmak isterseniz, sadece info@nisandaadanada.com email adresimize e-posta göndermenizi önemle rica ediyoruz. 
Kişisel hesaplarımıza gelen sorulara cevap vermekte yetişemediğimizi, resmi duyuruların sadece resmi sosyal medya hesaplarımızdan yapıldığını, bunun dışındaki bizimle ilgisi olmayan hesap ve mecralardaki duyurulara itibar etmemenizi bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Güzel heyecanınız, erdemli sabrınız ve derin hoşgörünüz için sizlere teşekkür ederiz.

Sevgilerimizle,

Nisan'da Adana'da