Adana’da Konaklama

Sheraton Adana Otel

Seyhan Nehri'nin kıyısında yükselen ikonik S şeklindeki müthiş tasarımıyla dikkat çeken, konforun ve zarafetin temsilcisi Sheraton Adana Otel ile keşfe hazır olun. 

Adres
Hacı Sabancı Bulvarı No:7
Harita

Adana HiltonSA

Seyhan Nehri kıyısındaki ayrıcalıklı konumuyla Adana HiltonSA, kentin en prestijli etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Tenis kortu, koşu parkuru, fitness merkezi, Türk hamamı, açık/kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır.

Adres
Sinanpaşa Mah. Hacı Sabancı Bulvarı
Harita

Otel Seyhan

Adana'nın en köklü tesislerinden biri olan otel, baştan aşağı yenilenmiş modern konuk odalarına sahiptir. Tesiste açık/kapalı yüzme havuzu ve fitness merkezi de bulunmaktadır.

Adres
T. Cemal Beriker Blv. No:20/C
Harita

Çetinel Tesisleri Hotel

Kent merkezine beş dakika uzaklığıyla Çetinel Tesisleri Hotel, şehrin gürültüsünden uzak portakal, muz, palmiye ve çam ağaçları arasında benzersiz bir konaklama imkânına sahiptir. 

Adres
Girne Bulvarı 144/A Yüreğir
Harita

Adana’ya Ulaşım

İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Lefkoşa Ercan, Antalya, Trabzon ve Van havalimanlarından Adana Şakirpaşa Havalimanı’na doğrudan uçuşlar gerçekleşiyor. Ayrıca Adana’ya otobüs ve trenle ulaşım da mümkün. Bunun yanı sıra BlablaCar uygulaması üzerinden kendinize, 
Adana’ya arabası ile geleceklerden yol arkadaşı da seçebilirsiniz.
Detaylı Bilgi