ANNOUNCEMENTS

Seyhan Belediyesi PUBG MOBILE TURNUVASI

9.Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı Seyhan Belediyesi Ödüllü PUBG MOBILE Turnuvası Kayıtları Başladı!

Türkiye’nin her yerinden PUBG MOBILE oynayan ve 4 kişilik bir takıma sahip olan herkesin katılabileceği ödüllü turnuvamızın kayıtları başladı. 24-25 Mart ve 27-28 Mart tarihlerinde düzenlenecek elemelerden finale katılmaya hak kazanan 16 takım, 4 Nisan’da gerçekleşecek finalde mücadele etme şansının yanında, harika ödüllerin de sahibi olacaklar.TURNUVA HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN Discord’a KATIL!

4 Nisan’da düzenlenecek final karşılaşmaları nimo.tv üzerinden gerçekleştireceğimiz yayınla birlikte, tüm oyun severler tarafından canlı olarak izlenebilecek. Siz de sosyal medya hesaplarımız üzerinden duyuruları takip ederek, bu canlı yayını kaçırmayın. @NisandaAdanada @seyhanbelediye @SeyhanBelediye #KarnavalOnline #NisandaAdanada fb:Seyhan BelediyesiBÜYÜK ÖDÜL PlayStation 5

Finallerde mücadele eden takımları harika ödüller ise şöyle; Birinci olan takımın 4 oyuncusuna Sony Playstation 5 Oyun Konsolu İkinci olan takımın 4 oyuncusuna LOGITECH G G29 Driving Force Yarış Direksiyonu Üçüncü olan takımın 4 oyuncusuna Gamer Oyun Seti ( Klavye + Mouse + Kulaklık Seti) Klavye ( Logitech G513 Lightsync RGB Mekanik Türkçe Gaming Klavye - 920-008935 Mouse ( Logitech G G300s Optik Oyuncu Mouse) Kulaklık ( Logitech G G332 Stereo Oyuncu Kulaklığı)TURNUVAYA NASIL KATILIRIM?

Takımınla birlikte, iki ayrı elemeden dilediğine katılabileceğin gibi, iki elemeye de katılabilirsin. 24 Mart’ta başlayacak ilk elemeye katılmak için buraya 27 Mart’ta başlayacak ikinci elemeye katılmak için ise buraya tıklayıp, sizden istenen bilgileri doldurarak turnuvaya kayıt olmanız gerekmektedir. Turnuvaya maksimum kayıt sayısı her elemede, turnuva günü katılamayacak takımların daha az olmasını sağlamak adına 256 takımdır. Turnuva sayfasında belirtildiği gibi turnuva günü, belirtilen saatte check-in yapmayan ya da check-in’e geç kalan takımların oynamasına izin verilmeyecek ve check-in yapan ilk 128 takım turnuvaya katılabilecektir.

Turnuvaya maksimum kayıt sayısı her elemede, turnuva günü katılamayacak takımların daha az olmasını sağlamak adına 256 takımdır. Turnuva sayfasında belirtildiği gibi turnuva günü, belirtilen saatte check-in yapmayan ya da check-in’e geç kalan takımların oynamasına izin verilmeyecek ve check-in yapan ilk 128 takım turnuvaya katılabilecektir.

Kayıt hakkında daha detaylı bilgi almak için buradan kayıt rehberimize ulaşabilir, turnuva hakkında destek almak için ise buradaki linkten Discord hesabımıza giriş yapabilirsin.

Turnuvaya kayıt olmadan önce, turnuvanın tüm kurallarını okumayı unutma! Turnuva kurallarına da buradaki linkten ulaşabilirsin.