ADANA'DA KONAKLAMA

ADANA'DA KONAKLAMA

SHERATON GRAND ADANA HOTEL

Adana'da sosyal yaşamın kalbine hoşgeldiniz. Seyhan Nehri'nin kıyısında yükselen ikonik S şeklindeki müthiş tasarımıyla dikkat çeken, konforun ve zarafetin temsilcisi Sheraton Adana Otel ile keşfe hazır olun.

Adres: Hacı Sabancı Bulvarı No:7

YOL TARİFİ

ADANA HİLTONSA

Merkeze yalnızca 3 kilometre uzaklığındaki Adana HiltonSA, eşsiz Adana Taş Köprü ve Seyhan Nehri manzaralarıyla herkesi büyülüyor. Adana Şakirpaşa Havalimanı'na ise 7 km mesafesi ile misafirlerine harika bir deneyim sunuyor.

Sinanpaşa Mah. Hacı Sabancı Bulvarı

YOL TARİFİ

DOUBLETREE by HİLTON ADANA

Adana'nın en popüler ve merkezi noktası olan Ziyapaşa Bulvarı'nda konumlanmış olup; iş yerlerine, eğlence merkezlerine, alışveriş ve kültürel mekanlara kolay erişim imkanı sunmaktadır.

Mithat Saracoglu Cad No:3 01130 Seyhan Adana

YOL TARİFİ

DİVAN ADANA HOTEL

Divan Adana, Anadolu’nun geleneklerine işlemiş konukseverliğini Akdeniz’in sıcaklığıyla buluşturan Adana’nın beş yıldızlı otel olarak size şehrin merkezinde evinizin konforunu sunuyor.

Çınarlı Mahallesi, Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:33, 01120, Seyhan, Adana, Türkiye

YOL TARİFİ

RAMADA ADANA HOTEL

Ramada Adana Hotel çevreye duyarlı otel mimarisi ve koşulsuz misafir memnuniyet odaklı hzmet anlayışı ile konaklama ve toplantı organizasyonlarında misafirlerini farklı deneyimlerle tanıştırmayı planlıyor.

Çınarlı, İnönü Cd. No:40, 01060 Seyhan/Adana

YOL TARİFİ

ÇETİNEL TESİSLERİ HOTEL

Kent merkezine beş dakika uzaklığıyla Çetinel Tesisleri Hotel, şehrin gürültüsünden uzak portakal, muz, palmiye ve çam ağaçları arasında benzersiz bir konaklama imkânına sahiptir.

Girne Bulvarı 144/A Yüreğir

YOL TARİFİ

OTEL SEYHAN

Adana'nın en köklü tesislerinden biri olan otel, baştan aşağı yenilenmiş modern konuk odalarına sahiptir. Tesiste açık/kapalı yüzme havuzu ve fitness merkezi de bulunmaktadır.

T. Cemal Beriker Blv. No:20/C

YOL TARİFİ

TÜRKMEN RIVERSIDE HOTEL

Türkmen Riverside, birbirinden farklı mimari özelliklere sahip 112 odası ile, misafirlerine, tekrar tercih etmek isteyeceği, benzersiz konaklama hizmeti sunmaktadır.

Sinanpaşa Mah. Hacı Sabancı Blv. No.26 Yüreğir - ADANA

YOL TARİFİ

MASEL HOTEL

Adres: Beyazevler Mah. No:46

YOL TARİFİ