Karnavalda Enerjini Beta Enerji İle Yakala

Karnavalda Enerjini Beta Enerji İle Yakala


Portakal Çiçeği Karnavalı'na özel olarak Yeşil Enerji Sponsoru Beta Enerji tarafından geliştirilen etkinlik kapsamında, "KARNAVAL’da ENERJİNİ BETA ENERJİ İLE YAKALA" adını verdiğimiz bir oyunumuz var.

Beta Enerji'nin enerji ve mutluluk veren karnaval yarışmasına katılmak için 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Atatürk Parkı yerleşkesinde dolaşan ''Beta Enerji Maskotlarını'' yakala ve maskotlarla kendi mutluluk fotoğrafını çek. Fotoğrafını sosyal medya hesaplarında, #EnerjimizleMutlulukUretiyoruz etiketi ile paylaş ve senin için enerjinin en yaratıcı tanımını yorumlarda belirt.

Beta Enerji’nin “Enerji Jürisi’’; en iyi enerji tanımını yapan ilk 3 kişiye müthiş hediyeler sunacak.

Birinciye iPhone14 ve 10.000TL değerinde Voltgo Enerji Kartı

İkinciye Airpods2 ve 7.500TL değerinde Voltgo Enerji Kartı

Üçüncüye Stanley Termos ve 5.000TL değerinde Voltgo Enerji Kartı

Yarışma sonuçları için @beta.enerji instagram hesabını takibe almayı unutma, yarışma sonuçları bu hesaptan duyurulacak.

Yarışma Detayları:


Yarışma; 17 Nisan 2024, saat 10.00’da başlayacak ve 21 Nisan 2024, saat 17:00'de son bulacaktır. Yarışma kazananları, ödüllerini Atatürk Parkı Yerleşkesi ana sahnesinde Beta Enerji’nin yetkili kişisinden teslim alacaktır.

Yarışma Şartları:


1 - 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında karnaval alanında bulunan Beta Enerji maskotları ile fotoğraf çek.

2 - Bu fotoğrafları instagram hesabında #EnerjimizleMutlulukÜretiyoruz etiketi ile paylaş, enerji kelimesinin senin için ne anlam ifade ettiğini yorumlarda paylaş ve Beta Enerji @beta.enerji sayfasını takip et.

3 - Belirlenen tarihe ve saate kadar en yaratıcı enerji tanımlaması yapan 3 kişiden biri ol.

4 - Yarışmada dereceye giren kişilerle sosyal medya hesaplarından iletişim kurulacaktır. Saat 18:00’a kadar dönüş yapılmayan mesajlarda yedek kazananlarla iletişim kurulacaktır.