P4C Çocuklar ve Yetişkinler İçin Felsefe Etkinliği

P4C Çocuklar ve Yetişkinler İçin Felsefe Etkinliği


Bu yılki Portakal Çiçeği Karnavalı’nda, heyecan verici bir etkinlik sizleri bekliyor: P4C (Philosophy for Children / Çocuklar ve Yetişkinler için Felsefe) Etkinliği! Bu özel etkinlik, karnavalın coşkusunu felsefi düşünme ve yaratıcı ifade ile birleştiriyor. Eğlenceli ve düşündürücü bu atölyeler, zihinlerimizi keşfe ve sorgulamaya davet ediyor.

Etkinlik, karnavalın dört günü boyunca her gün gerçekleşecek ve her bir atölye, çocukları ve yetişkinleri, portakal çiçeği kokusunun büyüsü içinde, felsefi düşünme ve tartışmanın renkli dünyasına davet edecek.

P4C Etkinliğinde Neler Olacak?

Felsefi Diyaloglar: Katılımcılar, ilginç öyküler etrafında şekillenecek sohbette kendi düşüncelerini ifade etme ve başkalarını dinleme fırsatı bulacaklar.

Bu etkinlikler, çocukların ve yetişkinlerin eleştirel düşünme, etkili iletişim ve yaratıcılık gibi önemli becerilerini geliştirmelerine yardımcı olurken, portakal çiçeği karnavalının eşsiz atmosferinden ilham alacaklar.

Kimler Katılabilir?

P4C etkinliği, tüm çocuklar ve yetişkinlere açıktır. Felsefeyle ilgileniyor ya da sadece yeni ve heyecan verici bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir fırsat!

Kayıt ve Katılım:

Bu benzersiz etkinliğe katılım ücretsizdir, ancak sınırlı sayıda yer olduğu için kayıt olmanızı öneririz. Kesin katılım sağlayacaksanız lütfen formu doldurunuz.


Haydi, P4C etkinliğine katılarak, bu yılki Portakal Çiçeği Karnavalı’nı unutulmaz kılın!
Katılımınızı heyecanla bekliyor ve karnavalın büyülü atmosferinde felsefi bir yolculuk yaşamanızı diliyoruz!

Formu Doldurmak İçin Tıklayın